O mnie


zdjęcie edyta

Edyta Janosz

O mnie:

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Zarządzanie Jakością.

Zdobyłam tytuł Menedżera ds. Systemów Zarządzania Jakością. Przez ostatnie kilka lat poszerzam swoją wiedzę poprzez szkolenia na których sama szkolę lub jestem szkolona oraz poprzez wdrożenia nowych systemów jakościowych.

Wdrażam systemy jakościowe o szerokiej tematyce branżowej z różnych systemów jakościowych w zależności od potrzeb klienta.

Pracuje z pasją i zaangażowaniem o czym świadczą listy referencyjne od zadowolonych klientów w których wdrożyłam systemy.

Moją pasą oprócz wdrażania systemów jakościowych jest sport (biegi długodystansowe, pływanie, jazda na rowerze – triathlon). Sport rzeźbi nie tylko sylwetkę ale również charakter człowieka, który dąży do celu i angażuje się w przygotowanie aby na zawodach osiągnąć swój cel. Tak samo jest w sytuacji kiedy wdrażamy system. Obraliśmy sobie cel i teraz staramy się podążać za wyznaczonym celem spełniając wytyczne danego systemu jakościowego.

Dążąc przez życie często przytaczam słowa z książki „Sekret” Rhonda Byrne, które motywuje mnie do działania i osiąganych celów.